Верифікований профіль
6
Років досвіду
2
Верифіковані рекомендації
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
9
Ексклюзивних об'єктів
1
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
вчора

Продаж квартир (6)

  • Харків-Ріелтер
    24 500 $
    548 $/м²

    Тракторобудівників просп., 78б

    2 кімнати
    45 / 26 / 6 м²
    поверх 5 з 5
    2 дні тому
    Продам 2-кімнатну квартиру, підходить для продажу за програмою єВідновлення. Метро Студентська 10–15 хвилин. Адреса: проспект Тракторобудівників, 87Б. 607-й мікрорайон, до супермаркету «Клас» — 5 хвилин пішки. Формат квартири: дві роздільні кімнати, кухня та комора. 5/5 поверх, загальна площа — 44,7 м², житлова — 26,3 м², кухня — 5,6 м², балкон. У квартирі виконано частковий капітальний ремонт, замінено комунікації, електропроводку, встановлено металопластикові вікна, вхідні двері, натяжні стелі. Меблі та техніка залишаються. Парковка для авто, дитячий майданчик. Під'їзд із ремонтом. Документи готові, квартира вільна. З усіх питань телефонуйте, номер вказано в оголошенні, покази за домов...
    Рієлтор
  • Харків-Ріелтер
    21 500 $
    597 $/м²

    Біблика вул. (2-ї П'ятирічки), 9

    2 кімнати
    36 / 27 / 4 м²
    поверх 3 з 4
    вчора
    Продам двокімнатну квартиру на ХТЗ, метро Тракторний Завод і Масельського в пішій доступності до 10 хвилин. Квартира загальною площею 36 м2, кімнати роздільні, розташована на 3 поверсі 4-ох поверхового цегляного будинку. Металомластикові вікна, нові броньовані двері, не кутова, високі стелі 2,7 м2, товсті стіни, дуже тепла. Відмінне місце розташування, вся інфраструктура в пішій доступності.
    Рієлтор
  • Харків-Ріелтер
    17 500 $
    583 $/м²

    Плиткова вул., 19

    1 кімната
    30 / 16 / 6.7 м²
    поверх 9 з 9
    вчора
    Продається 1 к квартира метро Індустріальна, вул. Плиткова 19 Цегляний будинок. Теплий. Загальна площа 30м2, кімната 16м2, кухня 6.7 м2 Квартира в житловому стані, меблі та техніка залишаються Поряд зупинка транспорту, до круга 7 тролейбуса 1 хвилина пішки, ринок, магазини, школа, садок
    Рієлтор
  • Харків-Ріелтер
    25 000 $
    472 $/м²

    Біблика вул. (2-ї П'ятирічки), 9

    2 кімнати
    53 / 28 / 4 м²
    поверх 4 з 4
    2 дні тому
    Продам двокімнатну квартиру на ХТЗ, метро Тракторний Завод і Масельського в пішій доступності. Адреса: вул Біблика 9. Квартира загальною площею 53 м2, кімнати роздільні, розташована на 4 поверсі 4-ох поверхового цегляного будинку, тех поверх у висоту з повноцінний поверхом. Металомластикові вікна, нові броньовані двері, високі стелі 2,7 м2, товсті стіни, дуже тепла. Часткого зроблено кап ремонт. Відмінне місце розташування, вся інфраструктура в пішій доступності. Готові продавати за програмою єВідновлення.
    Рієлтор
  • Харків-Ріелтер
    16 000 $
    800 $/м²

    Героїв Харкова просп. (Московський), 118/1

    1 кімната
    20 / 16 / 3 м²
    поверх 3 з 7
    2017 рік побудови
    2 дні тому
    Продаж 1 кімнатна смарт-квартира, новобудова, ЖК Парковий Квартал. Метро Захисників України та Спортивна 5-8 хвилин піша доступність. Адреса: проспект Героїв Харкова 118. 3/7 поверх, не кутова, загальна площа – 20м2, житлова – 16.2м2, кухня – 3м2, панорамне вікно. У квартирі виконано якісний ремонт, комунікацій, електропроводку, металопластикові вікна, вхідні двері. Укомплектована технікою та меблями. Підходить як для оренди, так і для власного проживання. Подвір'я закрите, є закрите паркування, відео спостереження, вантажний ліфт. Документи готові, квартира є вільною. Готові працювати за програмою єВідновлення. З питань дзвоніть, номер вказаний в оголошенні, ключі на руках, покази у зруч...
    Рієлтор
  • Харків-Ріелтер
    38 900 $
    868 $/м²

    Косарєва вул. (Соколова), 2

    2 кімнати
    45 / 30 / 6 м²
    поверх 5 з 5
    2 тиж. тому
    Продаж 2 кімнатної квартири, 2 хвилини від супермаркету "КЛАС". Готові працювати за програмою єВідновлення, Ваучер. Метро Тракторний завод та Масельського 10-15 хвилин піша доступність. Адреса: вулиця Косарєва 2. Формат квартири: кухня та дві окремі кімнати. 5/5 поверх, не кутова, загальна площа – 44,8м2, житлова – 30.4м2, кухня – 5,6м2, балкон засклений та зроблено шумоізоляцію, квартира з зовні утеплена. У квартирі виконано якісний капітальний ремонт, комунікацій, електропроводку, металопластикові вікна, нові вхідні двері. Укомплектована технікою:газова плита, кондиціонер, посудомийна машинка, бойлер. Меблі: шафи вбудовані під стелю, вбудована кухня. Все інше за домовленістю. Під'їзд...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.